Перейти до основного вмісту

Бібліо-фотоколаж

Виставка ікон заслуженого художника України

Олександра Охапкіна

З 8 Березня!


Виставка капелюшків від Наталії Фесенко
Молоді й талановиті!
З Днем Державного Прапора України!Зустріч з відомою українською письменницею 
Наталією Костіною. 31 травня 2017р.

 Обласний семінар-практикум "Про взаємодію бібліотек в умовах сьогодення" 30.05.2017Ділимося з вами радісною новиною! Центральна міська бібліотека отримала невеличку, але дуже цінну поштову посилку від Представництва Фонду Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine – сучасну українську дитячу книгу «Майя та її мами» письменниці Лариси Денисенко та ілюстратора Марії Фої.
Це яскраво ілюстрована  дитяча книжка, яка говорить із дітьми зрозумілою мовою про важливі речі.  Ідеться про толерантність на рівні сім’ї та прийняття різних сімей у соціумі. Книга дуже легко та доступно вчить толерантності, і переконливо допомагає дітям зрозуміти тезу “всі різні, всі рівні”. В українській дитячій літературі ці теми донині старанно оминалися.
Колектив центральної міської бібліотеки щиро дякує за безкоштовний примірник особливої книги. Ми впевнені, що подарована Вами книга знайде своїх читачів та буде для них корисною і цікавою.

Команда "Бібліошпильки" зайняла 3 місце
 в  міській розважально-інтелектуальній грі 
«Ігри розуму». 9.04.2017р.8 Березня - це свято всіх ЖІНОК!

Участь у акції «Global Shevchenko» 
у рамках флешмобу, 
присвяченого дню народження Кобзаря

Масляна в бібліотеці 

Звіт бібліотеки перед населенням за 2016 рік 

З Днем всіх закоханих!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.