Перейти до основного вмісту

Бібліо-фотоколаж

Виставка ікон заслуженого художника України

Олександра Охапкіна

З 8 Березня!


Виставка капелюшків від Наталії Фесенко
Молоді й талановиті!
З Днем Державного Прапора України!Зустріч з відомою українською письменницею 
Наталією Костіною. 31 травня 2017р.

 Обласний семінар-практикум "Про взаємодію бібліотек в умовах сьогодення" 30.05.2017Ділимося з вами радісною новиною! Центральна міська бібліотека отримала невеличку, але дуже цінну поштову посилку від Представництва Фонду Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine – сучасну українську дитячу книгу «Майя та її мами» письменниці Лариси Денисенко та ілюстратора Марії Фої.
Це яскраво ілюстрована  дитяча книжка, яка говорить із дітьми зрозумілою мовою про важливі речі.  Ідеться про толерантність на рівні сім’ї та прийняття різних сімей у соціумі. Книга дуже легко та доступно вчить толерантності, і переконливо допомагає дітям зрозуміти тезу “всі різні, всі рівні”. В українській дитячій літературі ці теми донині старанно оминалися.
Колектив центральної міської бібліотеки щиро дякує за безкоштовний примірник особливої книги. Ми впевнені, що подарована Вами книга знайде своїх читачів та буде для них корисною і цікавою.

Команда "Бібліошпильки" зайняла 3 місце
 в  міській розважально-інтелектуальній грі 
«Ігри розуму». 9.04.2017р.8 Березня - це свято всіх ЖІНОК!

Участь у акції «Global Shevchenko» 
у рамках флешмобу, 
присвяченого дню народження Кобзаря

Масляна в бібліотеці 

Звіт бібліотеки перед населенням за 2016 рік 

З Днем всіх закоханих!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.