Перейти до основного вмісту

Гурток 3D-моделювання   Ось і почалося таке довгоочікуване літо… А з ним – і три чудові місяці без уроків, занять, домашніх завдань… Час хорошого відпочинку та шалених розваг. Канікули…. Ні, навіть не так. КАНІКУЛИ!!!
3 червня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна для дітвори з гуртка «3-D ручка» пройшло останнє заняття в цьому навчальному році. Дівчатка робили свої вироби  за допомогою 3-D ручки в чорно-білих кольорах.
 Вийшли чудові малюнки, а саме: сова, мордочка собаки хаскі, парочка закоханих та інші.
   Любі діти, бажаємо вам чудових літніх канікул, сонячної погоди, холодного морозива, бронзової засмаги та незабутніх вражень!

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Весело сьогодні, радісно у нас! Нарешті настав останній тиждень навчання. І вже зовсім скоро  настане довгоочікуване літо. А перший літній день розпочинається з чудового свята – Міжнародного Дня захисту дітей.
 Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 27 травня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна, бібліотекарі запропонували дітворі з гуртка « 3 –D  моделювання» зробити за допомогою  3 – D  ручки морозиво тому, що воно чи не найулюбленіший смаколик  дітей. 
А що може бути смачніше у спекотний день? Ванільне, шоколадне, ескімо або фруктовий лід - ці літні ласощі подобаються і дорослим, і дітям у будь-якому вигляді.
Протягом заняття панувала атмосфера гарного настрою!
             ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Сонячного понеділка, 20 травня, дітвора знову поспішає до Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна на гурток «3-d моделювання».


 Незабаром День народження рідного міста і бібліотекарі запропонували дітворі зробити за допомогою магічної і чарівної 3-d ручки символічні подарунки присвячені цій даті.


 Виготовляючи свої вироби, діти проявили творчі ідеї та креативність, а також отримали весняний настрій та велике задоволення від своєї роботи.


/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, ми відзначаємо два найпрекрасніших родинних свята – День Матері та День Сім’ї.
13 травня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна дітвора з гуртка «3 –d моделювання» за допомогою чарівної 3 – d ручки виготовляли силуети родини. 
     Кожна дитина з трепетом віднеслася до своєї роботи.

Дівчатка та хлопчики залишились задоволені результатами своєї праці.
 Діти демонстрували свої вироби та охоче позували з ними на фото.


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги, що традиційно відзначаються 8-9 травня, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна запропонували дітворі з гуртка «3 - D моделювання» зробити за допомогою 3 - D ручки маки пам’яті.


          Гуртківці вклали в роботу все своє вміння, старання і душу. Виготовлені маки діти зможуть подарувати своїм близьким і знайомим, тим самим віддавши шану героям і вшановуючи пам’ять жертв війни.


///////////////////////////////////////////////////////////////////////////

На порозі – Свято. Свято ясне, мов ризи священників, барвисте, мов вишиті рушники, яскраве, мов писанки, тепле, мов паски і радісне, мов очі людей.

Перед святом Паски, щоб залучити дітей до підготовки, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна запропонували дітворі з гуртка «3 –D моделювання» зробити вироби у вигляді великодніх яєць, пасхальних кроликів, курчат та інші на весняну тематику за допомогою 3-D ручки.Вітаємо вас із Великодніми святами. Бажаємо вам миру, любові, достатку і смачної паски!

 ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Час не стоїть на місці, а разом з ним змінюються і знаряддя образотворчого мистецтва. Ще недавно діти малювали ручками, олівцями та фломастерами. Сьогодні для цього є 3D ручка, завдяки їй можна створювати об'ємні фігури в режимі реального часу просто в повітрі!

15 квітня, не дивлячись на дощову погоду, дітвора поспішає до Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна на гурток «3-d моделювання». 
На сьогоднішньому занятті дівчатка і хлопчики створили такі вироби, як: лисичку, машинку, смайлика, меча, поросятка, єдинорога та ін.                      / /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Сонячного  весняного понеділка, 8 квітня, дітвора знову поспішає до Центральної міської бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, не дивлячись, що в них настали такі довгождані весняні канікули.


   На сьогоднішньому занятті учасники гуртка 3-D моделювання створили за допомогою 3- D ручки такі вироби: полуничку, лимони, балерину, банан, кактус, конячку та інші.


   Діти відвідують гурток з великим задоволенням. Тут по-справжньому можна відпочити, отримати задоволення і творчу наснагу!
      ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
1 квітня до Центральної міської бібліотеки ім. О. С. Пушкіна знову поспішають діти на гурток «3 –D  моделювання».
 Сьогоднішнє засідання було присвячене Міжнародному Дню дитячої книги. Дітвора віднеслась до цього дуже відповідально. 

За допомогою чарівної  3 –D  ручки створили: маленькі книжечки, мультяшних героїв з книгами, сов та ін.

 Під час заняття учасники гуртка розповіли бібліотекарям про свої улюблені книги.

                    ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Нарешті настала довгоочікувана весна. Розтанули кучугури снігу, а з теплих країн повертаються перелітні птахи і гріються в променях теплого, весняного сонця.
 А дітвора поспішає до Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна, щоб відвідати гурток «3-D моделювання».
На сьогоднішньому занятті, 25 березня, за допомогою магічної 3-d ручки діти створили надзвичайно гарні вироби: єдинорога, метеликів, окуляри, серце, морозиво, тістечка та ін.                                        Дітвора була в захваті від своїх виробів!

 ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Чудового весняного дня, 18 березня, діти з великим задоволенням поспішають до Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна, щоб продовжувати створювати свої шедеври за допомогою чарівної 3D- ручки. Трішечки витримки, фантазії і бажання - і з-під їх рук оживають фігурки у вигляді: сердець, машинок, лисички, котика, пташок та інших.


З кожним новим заняттям ми разом відкриваємо свій секрет малювання у повітрі!

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
4 березня  в Центральній міській  бібліотеці ім. О. Пушкіна по особливому весело та гамірно, адже сьогодні чергове заняття гуртка 3D-моделювання.

На сьогоднішньому занятті за допомогою чарівної 3D-ручки,  дівчатка і хлопчики виготовили весняні квіти, адже наближається одне з найкращих весняних свят – 8 Березня.

Яке воно? Адже в кожного з нас воно асоціюється звичайно з подарунками. Поскільки це свято наших мам, бабусь, сестричок, то звичайно найкращим подарунком буде для них виріб, створений своїми руками. Адже найкращий подарунок: квіти, виготовлені своїми рученятами та за допомогою 3D-ручки, які перетворилися у дивовижний весняний букет - символ ніжності і любові.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Сонячного понеділка, 25 лютого в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулося чергове заняття гуртка «3 D  - моделювання».
 Нікого вже не дивують 3D - ручки, тому що вони вже досить поширені і багатьом знайомі. Це дає можливість малювати в повітрі. «Диво? » -  подумаєте ви, але ж ні, воно відсутнє. 
Це всього лише черговий технологічний прорив в області 3D моделювання.
 На початку заняття юні моделювальники повторили  правила безпеки  під час роботи.
 А вже потім розпочали творчо працювати і завдяки  неабиякій  фантазії хлопчики і дівчатка створили оригінальні та незвичайні роботи: велосипед, окуляри, квіти, полуничку, меч та інші.////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Вже відчувається подих весни, хоча за вікном ще зима. Дітвора після уроків знаходить для себе віддушину, поспішаючи на гурток з 3D - моделювання, який проходить щопонеділка в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна. А приходять хлопчики і дівчатка сюди для того, щоб розкрити свої таланти та обмінятися своїм невеличким досвідом з тими, хто прийшов вперше на гурток.
Заняття по 3D - моделювання за допомогою 3D ручки - це новинка в розвитку дітей шкільного віку. Вона дозволяє перетворювати думки в реальні моделі, до яких можна  доторкнутися і взяти в руки.
18 лютого юні моделювальники створювали барвисті фігури і об'ємні малюнки за допомогою ... ручки. Так - так, ручки, яка може малювати в 3D - просторі.
Під час заняття діти малювали своїх улюблених героїв, персонажів та тварин, а бібліотекарі допомагали втілити дитячі фантазії в реальність.
 Вийшли об'ємні зображення, що народжувалися спритним рухом рук прямо в повітрі.

Всі учасники заходу отримали нові емоції, корисний досвід і справжню 3D модель, яку зробили власними  руками. Радості не було меж!          ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Незважаючи на те, що лютий - місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято всіх закоханих - День Святого Валентина.
   В цей день свої почуття ми виражаємо - валентинками, листівками у вигляді сердечка, сувенірами, сюрпризами, прикрашаємо свою оселю. Всі ці атрибути є  невід’ємною частиною романтичного свята.
   Як вибрати з моря ідей саме свій декор на День Святого Валентина, щоб порадувати, здивувати, чи не банально сказати про свою любов своїм батькам, друзям, близьким і рідним людям? Саме про це дізналися 11 лютого користувачі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна, які відвідують гурток  «3 - D моделювання».
   Хлопчики і дівчатка дуже творчі і талановиті, шалено люблять малювати не лише на папері, а й за допомогою 3 - D ручки. Вони створили прикраси своїми руками до Дня закоханих, а це ще один привід для вираження своїх щирих почуттів і створення романтичного настрою.
   Під час заняття панувала надзвичайно творча атмосфера наповнена позитивною енергетикою та любов'ю.
Вітаємо усіх з наступаючим святом – Днем закоханих!
                  Нехай щира любов завжди живе у ваших серцях!
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
На календарі 4 лютого, понеділок. Це значить, що Центральна міська бібліотека ім. О. Пушкіна радо зустріла дітей з гуртка « 3 - D моделювання».

На сьогоднішньому занятті гуртківці удосконалювали техніку моделювання за допомогою 3D-ручки.  Школярі створили  дуже креативні та неймовірно цікаві роботи: велосипед, імбирний пряник, лимон, серце, алмаз, котика  та інші.


3 - D ручка - це не сезонне захоплення, це - крок у майбутнє. Малювати і створювати справжні шедеври - можливість реалізувати фантазію дитини, розвинути у маленького художника просторове мислення і познайомити його з світом інженерії.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

       В. О. Сухомлинський підкреслював, що кожна дитина талановита, тільки вона цього не знає і завдання бібліотекарів Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна розкрити в них «родзинку». Чому саме так? 
Та тому, що 28 січня на заняття гуртка «3 - D моделювання» знову завітали учні міських шкіл.
      Під час роботи над створенням об’ ємних фігур юні моделювальники знову поринули у неповторний світ фантазії. 
    Їхні талановиті рученята продемонстрували цікаві роботи тому, що вони особистості, кожен з них індивідуальність, неповторність, талант, врешті – решт, можливо, не  помічений дорослими в школі чи дома.
        Здивуванню не було меж, коли юні фантазери завершили свої роботи, а саме: мавпочку, полуничку, ананас, морозиво, метелика, собачку, сердечко та апельсин.

      Гуртківці виявили бажання знову зустрітися наступного понеділка в затишній читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна.


  

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Не зважаючи на те, що сьогоднішній день, 21 січня, виявився морозним та сніжним вЦентральній міській бібліотеці ім. О.С Пушкіна  було весело від дитячого сміху. А знаєте чому? 
Та тому що до нас завітали юні моделювальники, щоб продовжити знайомство з незвичайною ручкою, яка захоплює своїми безмежними можливостями і дарує відчуття чарівності.
А ви хочете навчитися малювати в повітрі? 3D - моделювання гарячим пластиком – захоплююче заняття, від якого важко відірватися. Все, що завгодно: значки, брошки, сережки, фігурки тварин і комах ... Варто лише додати трішки творчої уяви, і будь - яка ідея втілюється в життя як за помахом чарівної палички.
Наше заняття перетворилося на справжнє диво, тому що кожен з присутніх зміг відчути себе чарівником і створити об'ємні малюнки, а саме: полунички, єдинорога, божої корівки, зайчика, метелика, лисички, вишеньки, котиків, серця та ведмедиків.
І  всі ці незвичайні речі створили наші гуртківці!

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Заняття з 3D-моделювання за допомогою 3D-ручки – це новинка в розвитку дітей шкільного віку. 3D-ручка дозволяє перетворювати думки, слова і думки в реальні моделі, які можна чіпати, обговорювати і змінювати.
Ручка стане відмінною іграшкою для дітей. Вона не тільки дозволить урізноманітнити дозвілля і по новому поглянути на сучасні розваги, а й сприятиме розширенню дитячого кругозору, розвитку просторового мислення і моторики рук. Час не стоїть на місці, а разом з ним змінюються і знаряддя образотворчого мистецтва. Ще недавно діти малювали ручками, олівцями та фломастерами. Сьогодні для цього є 3D ручка, завдяки якій можна створювати об'ємні фігури в режимі реального часу просто в повітрі!
Гурток 3D-моделювання дуже популярний напрям серед олександрійців, який працює в ОМЦБС за проектом «Платформа 3-D: добра, довіри, досвіду».   
14 січня вперше в Центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна пройшло заняття, де юні моделювальники створювали барвисті фігури за допомогою 3D-ручки.
   Робота з 3D-ручкою почалася з використання спеціально заготовлених трафаретів. Учасники малювали деталі на площині, з'єднували їх і отримували об'ємну модель. Таким способом були отримані вироби у вигляді окулярів, сніжинок, синичок, снігурів, зайчиків та імбирного пряника.
   Не зважаючи на те, що дівчатка і хлопчики працювали з 3D-ручкою вперше, та результат перевершив всі очікування: 3D-моделі виявилися неперевершеними.
 А найголовніше, що кожен з цих «художніх шедеврів» можна застосувати в реальному житті – у вигляді різноманітних іграшок або аксесуарів.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють вас у дощовий вечір.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивно

Інформаційно-правова вулична акція «Незалежність. Сила. Воля.» (До Дня Незалежності України)

З нагоди відзначення Дня Незалежності України 22 серпня бібліотекарі Центральної міської бібліотеки спільно з спеціалістами   Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційно-правову вуличну акцію на Соборній площі.       Бібліотечні працівники знайомили перехожих з відомостями про електронний доступ до інформації, з книжковими новинками правової та історичної тематики, з сучасною художньою літературою. Спеціалісти центру проводили з перехожими роз’яснювальну роботу та надавали інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя. Перехожі отримували інформаційні буклети, у яких можна знайти контактні дані установ та організацій, які можуть захистити у випадку потрапляння в скрутну ситуацію.