Перейти до основного вмісту

Василь Макарович Шукшин





 


Изо всех сил буду стараться рассказать правду о людях, какую знаю, живя с ними в одно время» - ці слова  стали лейтмотивом вечіра-  пам’яті  «Я сибирской породы…» , присвяченого Василю Макаровичу Шукшину, який проведено  для інвалідів громадської організації «Віра».
У 2014 році виповнюється 85 років з дня народження і 40 років з дня смерті легендарного актора, режисера, драматурга і письменника радянської епохи.
Присутні з цікавістю слухали розповіді  бібліотекарів  про тяжке дитинство, цікаві  студентські роки, його коханих жінок та постійну творчу працю.
На підтвердження,  глядачі мали змогу переглянути такі  відеоматеріали як: «Василий Шукшин», «Интервью Лидии Федосеевой-Шукшиной». Також були переглянуті фрагменти з кінофільмів «Мы, двое мужчин», «Живет такой парень», «Они сражались за родину»,  «Калина красная».
На завершення зустрічі відбулася  жвава дискусія з приводу почутого  і побаченого.
Учасники заходу  ділилися враженнями про найцікавіші події з життя видатної людини,  на їхню думку, подякували бібліотекарям та висловили бажання  познайомитись  наступного разу з  перлиною українського театру  Марією Зеньковецькою.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на станов...

Виставка одного автора «Олена Пчілка – світло добра і любові»

До 170-річчя від Дня народження Олени Пчілки - української письменниці, громадської діячки, етнографа, перекладача, у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки експонується виставка літератури «Олена Пчілка – світло добра і любові».   Національні і соціальні мотиви становлять основний зміст творів О. Пчілки, в яких вона виступала проти денаціоналізації, русифікації, національного і політичного гніту. Олені Пчілці належить поважне місце в українській дитячій літературі. Серед дитячих творів - численні поезії, казки, оповідання, п'єси.     Олена Пчілка - чудовий перекладач творів світової класики: Овідія, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Й. В. Ґете, Г. К. Андерсена, В. Гюґо. А також - автор    публіцистичних, літературно-критичних статей і спогадів.                                  

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють в...