Перейти до основного вмісту

Луна Чорнобиля з часом не стихає

      Уже 30 років поспіль гірким болем відлунюється у наших серцях одна з найтрагічніших катастроф людства, що сталася 26 квітня 1986 року.

    На четвертому блоці Чорнобильської атомної електростанції за 110 кілометрів від столиці України, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку кваліфікують як найбільшу в світі техногенну й екологічну катастрофу.
      Для того, щоб зберегти живу пам’ять про Чорнобильську катастрофу, розвинути почуття вдячності, вшанувати подвиг ліквідаторів на ЧАЕС для підопічних пенітенціарної служби працівники ЦБ ім. О. С. Пушкіна провели Інтернет – спогад «Демон мирного атому».
    Присутнім було продемонстровано фільми «Как всё было», «Маловідомі факти про Чорнобиль», «Життя в зоні екологічного лиха», які дали змогу зрозуміти весь масштаб тих страшних подій. Згадали хвилиною мовчання і низько вклонилися перед тими, хто віддав своє життя у боротьбі із ворожим атомом.
       На завершення бібліотекар закликала присутніх: «Пам’ятайте, ми живемо зараз і радіємо сонцю тільки завдяки мужності й величезній працелюбності людей, що віддали свої сили, здоров’я, життя заради нас. Тож, у День національної скорботи, нехай тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям до них". 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на станов...

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють в...

Рожденная творить красоту (К 100 летию со дня рождения Н.А Мирошниченко)

Нина Афанасьевна Мирошниченко 1914 - 2009      Имя выдающегося селекционера Мирошниченко Нины Афанасьевны хорошо известно среди цветоводов бывшего СССР и далеко за его пределами. Более 50 лет она посвятила селекции гладиолусов, ирисов и лилий. Сотни выведенных гибридов получили признание и высокую оценку во многих странах мира. 41 сорт ирисов и 11 сортов лилий зарегистрированы в международных регистрах и каталогах.