Перейти до основного вмісту

Патріотичний майстер-клас "Квітуча моя Україна!"

Сьогодні, у кожного,  хто завітав напередодні Дня Незалежності України до центральної бібліотеки міста і долучився до майстер-класу «Квітуча моя Україна»,  була  чудова нагода підготуватися до великого державного свята і створити власноруч гарну патріотичну брошку.
         Спочатку заходу бібліомайстриня Олена Ланіна емоційно налаштувала  присутніх на роботу святковим відео «Це моя Україна!»,  подарувавши один одному посмішки, всі побажали гарного настрою і приступили до роботи.
В ході майстер-класу бібліотекар розповіла про цікаву техніку рукоділля «канзаши», навчила створювати оригінальні вироби і прикраси із стрічок, викликала почуття глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
Протягом  заходу  дівчата та  хлопці  разом з дорослими складали та обпалювали над свічками пелюстки майбутньої квітки, охайно склеювали між собою. Одним словом – готувалися до свята.
         Завершуючи  майстер-клас бібліотекар ще раз вас привітала всіх присутніх з Днем Незалежності України і наголосила, що наша країна, наш народ вже в 26 раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.
         Від усієї душі побажала міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, щоб серця наповнювалися гордістю за нашу державу.

Кожен з наших відвідувачів уніс з собою не тільки святковий сувенір, але й гарний настрій, приємні спогади та бажання прийти до бібліотеки на наступний майстер-клас!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивно

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють вас у дощовий вечір.