18 липня продовжила свою роботу юридична приймальня, що діє при центральній міській бібліотеці міста Олександрії в рамках проектів «Платформа3D_добра_довіри_досвіду» та «Я маю право»
На жаль, сьогодні все частіше зустрічаються суперечки з питань позбавлення батьківських прав. Якщо вірити офіційній статистиці, майже кожен третій, чи навіть другий зареєстрований шлюб через нетривалий час розривається. Подружжя не знаходять спільної мови, а постійні сварки і конфлікти інтересів в сім’ї призводять до фактичного її розпаду, а після цього – офіційним розлучення.
Позбавляти батьківських прав найчастіше за статистикою припадає на батьків малолітніх дітей. Тому що після розлучення діти, як правило, залишаються з їх матір’ю. А батько, йдучи з дому, часто забуває про дітей, не надаючи ніякої допомоги в утриманні та вихованні неповнолітніх дітей. Тоді мати, не отримуючи ніякої від батька дитини допомоги в утриманні та вихованні, думає про те, як батька своєї дитини позбавити батьківських прав. Саме з таким питанням звернулася мешканка міста до головного спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича. Керуючись Сімейним кодексом, Конвенцією про права дитини та іншими нормативними документами спеціаліст надав вичерпну відповідь.
Наступний мешканець звернувся за роз’ясненням щодо його подальших дій з приводу повернення нарахованої , але не виплаченої заробітної плати. Як відповів спеціаліст,право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.
Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України. Тому вони домовилися про подальшу співпрацю з даного питання.
Коментарі
Дописати коментар