Перейти до основного вмісту

Тренінг «Запис на прийом до лікаря онлайн»


30 серпня в Центральній міській бібліотеці, в рамках проекту «Платформа 3-Д», відбувся черговий тренінг з електронної комунікації «Запис на прийом до лікаря онлайн» для олександрійців літнього віку. 
 Відтепер зовсім не потрібно вистоювати в чергах біля реєстратури лікарні, щоб зарезервувати собі час до лікаря, потрібно лише зробити декілька кроків у своємо комп'ютері або телефоні.
Вже майже 62000 олександрійців уклали декларації з лікарями і до них на огляд можна записатися через електронну систему Медейр.
Реєстратура Центру первинної медико-санітарної допомоги  підключена до медичної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить вільний час в електронній системі та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію або можна зарезервувати час за телефоном 095-846-95-03, 7-46-17.
Про роботу системи та як же вірно зареєструватися розповів ІТ фахівець Центру первинної медико-санітарної допомоги Іванченко Дмитро Володимирович.
Аби зареєструватися на сайті http://ol.medportal.ua достатньо 2-3 хвилини, але обов’язковою умовою є отримання свого коду активації у лікаря, з яким підписана декларація.
В планах на майбутнє, розповів Дмитро Володимирович, за допомогою системи Медейр створення єдиної електронної медичної картки кожного олександрійця, де буде відображена інформація про результати аналізів, ультразвукової діагностики, що також неабияк заощадить час пацієнта.

Коментарі

 1. Your Affiliate Profit Machine is ready -

  And making profit with it is as easy as 1---2---3!

  Here is how it works...

  STEP 1. Input into the system what affiliate products you intend to promote
  STEP 2. Add some push button traffic (this ONLY takes 2 minutes)
  STEP 3. See how the affiliate system grow your list and sell your affiliate products all on it's own!

  Are you ready to make money ONLINE??

  Click here to launch the system

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють вас у дощовий вечір.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивно

Інформаційно-правова вулична акція «Незалежність. Сила. Воля.» (До Дня Незалежності України)

З нагоди відзначення Дня Незалежності України 22 серпня бібліотекарі Центральної міської бібліотеки спільно з спеціалістами   Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційно-правову вуличну акцію на Соборній площі.       Бібліотечні працівники знайомили перехожих з відомостями про електронний доступ до інформації, з книжковими новинками правової та історичної тематики, з сучасною художньою літературою. Спеціалісти центру проводили з перехожими роз’яснювальну роботу та надавали інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя. Перехожі отримували інформаційні буклети, у яких можна знайти контактні дані установ та організацій, які можуть захистити у випадку потрапляння в скрутну ситуацію.