Перейти до основного вмісту

Публікації

http://www.cblib.alexandriya.com/

Останні дописи

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють вас у дощовий вечір.

Тренінг «Запис на прийом до лікаря онлайн»

30 серпня в Центральній міській бібліотеці, в рамках проекту «Платформа 3-Д», відбувся черговий тренінг з електронної комунікації «Запис на прийом до лікаря онлайн» для олександрійців літнього віку.     Відтепер зовсім не потрібно вистоювати в чергах біля реєстратури лікарні, щоб зарезервувати собі час до лікаря, потрібно лише зробити декілька кроків у своємо комп'ютері або телефоні. Вже майже 62000 олександрійців уклали декларації з лікарями і до них на огляд можна записатися через електронну систему Медейр . Реєстратура Центру первинної медико-санітарної допомоги   підключена до медичної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить вільний час в електронній системі та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію або можна зарезервувати час за телефоном 095-846-95-03, 7-46-17. Про роботу системи та як же вірно зареєструватися розповів ІТ фахівець Центру первинної медико-санітарної допомоги Іванченко Дмитро Володим

Магніт власноруч

Заняттю   розпису еко - магніту був присвячений черговий майстер - клас , який   відбувся 29 серпня в рамках проекту « Платформа 3- Д : добра , довіри , досвіду » в Центральній міській бібліотеці .   Присутні мали чудову можливість розкрити свій творчий потенціал, підійняти настрій, весело провести час, а діти створювали свої перші шедеври, отримуючи купу задоволення від власної творчості.

Еко-магніт в дарунок

   К реативн і та оригінальн і робот и з’явилися в учасників чергового майстер- класу з розпису еко-магніту, який відбувся 22 серпня в Центральній міській бібліотеці в рамках проекту «Платформа 3-Д: добра, довіри, досвіду». Вміння робити вироби своїми руками корисне завжди. Можна зрозуміти, чому так приваблює людей щось зроблене власноруч : в кожному такому виробі залишається часточка душі її творця, кожна така річ неповторна. 

Інформаційно-правова вулична акція «Незалежність. Сила. Воля.» (До Дня Незалежності України)

З нагоди відзначення Дня Незалежності України 22 серпня бібліотекарі Центральної міської бібліотеки спільно з спеціалістами   Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформаційно-правову вуличну акцію на Соборній площі.       Бібліотечні працівники знайомили перехожих з відомостями про електронний доступ до інформації, з книжковими новинками правової та історичної тематики, з сучасною художньою літературою. Спеціалісти центру проводили з перехожими роз’яснювальну роботу та надавали інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя. Перехожі отримували інформаційні буклети, у яких можна знайти контактні дані установ та організацій, які можуть захистити у випадку потрапляння в скрутну ситуацію.

«Кривава ціна миру»

23 серпня названо Загальноєвропейським Днем пам'яті жертв сталінізму та нацизму чи «Днем чорної стрічки». Цього дня 1939 року був підписаний так званий пакт Молотова – Ріббентропа,   за таємним протоколом якого нацистський режим у Німеччині і сталінський режим у тодішньому СРСР об’єднали зусилля в розподілі між собою Європи. З усіх жахів ХХ сторіччя найбільшими були злочини тоталітарних режимів, які билися з усім світом і знищували власні народи, що призвело до загибелі понад ста мільйонів людей. В ім'я збереження пам'яті жертв масових страт і депортацій   на абонементі центральної міської бібліотеки діє виставка-спомин «Кривава ціна миру. На виставці представлені документальні матеріали, художні твори, публіцистичні нариси. Маємо пам'ятати уроки минулого, щоб не допустити повторення трагічних подій у сьогоденні!