Перейти до основного вмісту

Вірю в сонце, справедливість і добро





Напередодні Новорічних свят користувачам центральної бібліотеки   ім. О.С.Пушкіна доля подарувала несподівану і незабутню зустріч з місцевою поетесою Світланою Гутнєвою, яка презентувала  збірку віршів «Беспокойная душа».
Любителям поезії « представился счастливый случай войти в мир поэтического слова и внутреннего мира, мира чувств и эмоций необычайной женщины… Ее поэзия удивляет, впечатляет и захватывает…»- пише в передмові до збірки кандидат філологічних наук Вікторія Чернецька. 
Присутні із захопленням слухали поезію, яка світилася добром, любов’ю, щирістю і красою, а також смутком, пронизаним сонячними променями надії.
                                       Для чего я живу
                                      Чтобы жить и любить,
                                      Чтобы солнцу и ветру улыбки дарить.
                                      Чтоб хватило на всех доброты и тепла,
                                      Чтоб бороться со злом и идти против зла.
В її поезії переплітаються картини природи  із любов’ю  до близьких людей, землі, світу, до всього того, чим живе душа поета і душа кожного присутнього на цій зустрічі.
З болем у серці вони слухають  вірш про дітей вулиці.
                                         Приходят ко власти ветра и морозы,
                                         Снег первый хмурится,
                                         И стали печальные детские слезы.
                                         Дети на улицах.
                                        Сидит мальчуган на холодном бетоне –
                                         Нету скамеечки.
                                        Сидит и прохожим не шепчет, а стонет:
                                        Дайте копеечку.
                                  …………
                                 В глазах затуманених серая пленка
                                 Боль отзеркалила.
                                 Упала снежинка на руку  ребенка –
                                 И не растаяла.
Завершилась зустріч віршами на оптимістичній ноті «Выше голову», «Нужно верить», «Жизнь  прекрасна».Серед них -  «Воробьи»:
Теплые комочки
На ветвях кустов-
Сыновья и дочки
Резвых воробьев.
…………………
Холода встречают
Бойким голоском.
Ну и что, что страшно,
Что не греет пух.
Главное – отважный
Воробьиный дух.
Щирі слова  подяки отримала Світлана Гутнєва за  презентацію віршів, багато  присутніх виявили  бажання придбати збірку  поетеси для власної бібліотечки.
 А бібліотека дякує   за подаровану книгу з найкращими побажаннями від автора і долучається до побажань Вікторії Чернецької : « … желаю этому поэтическому сборнику молодой и талантливой александрийской поэтессы счастливой судьбы, то есть – успехов у вас, читателей.».
                                      Зав відділом обслуговування              Любов Токарчук

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивно

Виставка одного автора «Олена Пчілка – світло добра і любові»

До 170-річчя від Дня народження Олени Пчілки - української письменниці, громадської діячки, етнографа, перекладача, у відділі абонементу Центральної міської бібліотеки експонується виставка літератури «Олена Пчілка – світло добра і любові».   Національні і соціальні мотиви становлять основний зміст творів О. Пчілки, в яких вона виступала проти денаціоналізації, русифікації, національного і політичного гніту. Олені Пчілці належить поважне місце в українській дитячій літературі. Серед дитячих творів - численні поезії, казки, оповідання, п'єси.     Олена Пчілка - чудовий перекладач творів світової класики: Овідія, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Й. В. Ґете, Г. К. Андерсена, В. Гюґо. А також - автор    публіцистичних, літературно-критичних статей і спогадів.                                  

Патріотичний майстер-клас "Квітуча моя Україна!"

Сьогодні, у кожного,   хто завітав напередодні Дня Незалежності України до центральної бібліотеки міста і долучився до майстер-класу «Квітуча моя Україна»,  була  чудова нагода підготуватися до великого державного свята і створити власноруч гарну патріотичну брошку.          Спочатку заходу бібліомайстриня Олена Ланіна емоційно налаштувала  присутніх на роботу святковим відео «Це моя Україна!»,  подарувавши один одному посмішки, всі побажали гарного настрою і приступили до роботи. В ході майстер-класу бібліотекар розповіла про цікаву техніку рукоділля «канзаши», навчила створювати оригінальні вироби і прикраси із стрічок, викликала почуття глибокої поваги та любовi до Батькiвщини. Протягом  заходу  дівчата та  хлопці  разом з дорослими складали та обпалювали над свічками пелюстки майбутньої квітки, охайно склеювали між собою. Одним словом – готувалися до свята.          Завершуючи  майстер-клас бібліотекар ще раз вас привітала всіх присутніх з Днем Незалежності України і на