Перейти до основного вмісту

День здоров'я в бібліотеці


Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини.
Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх».
Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості.
Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні з молодими  користувачами читальної зали   бібліотекарі обговорили  усі можливі шкідливі звички та прийшли до висновку, що здоровий спосіб життя - це запорука успіху.
На чергову зустріч з підопічними пенітенціарної служби  була  запрошена лікар-гінеколог Медведчук Еліна Леонідівна. Що таке репродуктивне здоров'я, як правильно вести себе в цей період,  щоб не зашкодити здоров'ю - основні теми, на які звернула увагу  лікар-гінеколог Учасники зустрічі активно спілкувалися з медиком, задавали питання, обговорювали певні ситуації. Слухачі подякували лікарю за тактовність та відвертість.
Для відвідувачів інтернет-центру  проведено бесіду-дискусію «Комп’ютер і здоров’я». Учасники заходу обговорили тему і отримали відповіді на актуальні для них питання: «Чи можна сидіти за комп’ютером цілий день?», «Чи потрібно тримати осанку за комп’ютером?», «Чи можна дивитись фільми на комп’ютері без додаткового освітлення кімнати?» та інші.
« Бережіть себе і свій організм, радійте життю, набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя, будьте розумними і мудрими, впевнено крокуйте до «Країни Міцного Здоров'я» і пам'ятайте, що Ваше здоров'я - у Ваших руках» - такими були заключні слова бібліотекаря.

Олена Школа, завідувач  сектору інформаційно-бібліографічної роботи


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.