Перейти до основного вмісту

Онлайн-спілкування


Коментарі

 1. доброго дня чи отримуєте ви журнал бурда?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так. Бібліотека отримувала журнал "Бурда"до серпня 2013 року .Журнали знаходяться в читальній залі.

   Видалити
 2. Чи є у Вас книга Екмана Пола "Узнай лжеца по выражению лица" ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Книги у фондах бібліотек ЦБС немає. Пропонуємо оформити в нашій бібліотеці замовлення на дану книгу по міжбібліотечному абонементу.

   Видалити
 3. Добрий день! Що потрібно для користування зоною WI-FI

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

Історичний екскурс «Лине слава козацька з далеких віків»

В центральній міській бібліотеці для підопічних Кримінально-виконавчої інспекції відбувся історичний екскурс «Лине слава козацька з далеких віків», присвячений Дню Українського козацтва. Бібліотекар розповіла присутнім, що 14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше - Свято Покрови Божої Матері, друге - День Українського козацтва, третє свято, дуже молоде - День захисника України.

З переглянутих відеоматеріалів учасники заходу дізналися про те, що  Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. А на Січі запорозькі козаки збудували церкву на честь Покрова Богородиці з її іконою, і що, саме в цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами. Активний користувач бібліотеки, олександрійський козак Богдан Тобілевич свою розповідь присвятив питанню походження козацтва, формуванню Запорозького низового війська, цікавим подробицям про його склад, управління, військову готовність, громадське і домашнє госп…