Клуб спілкування жінок "Чарівність"


Паспорт клубу
Назва клубу:      «Чарівність»                 Адреса:  вул. Перспективна, 14
 Номер телефону базової установи :   7-35-89 
На базі  якої установи створений – на базі сектору абонемент  центральної міської  бібліотеки ім. О.С.Пушкіна.   Рік створення : жовтень 1996 року
 Де проводяться засідання:  сектор абонемент.
Характер об’єднання:  збирає в своє коло  жінок елегантного віку, ветеранів бібліотечної справи, здебільшого одиноких. 
Цілі об’єднання: спілкування з метою духовного збагачення, особливо тих,  для кого самотність стала болем душі. 
Традиції: добровільне зібрання, яке носить інформаційний характер, засідання клубу проходять у невимушеній формі.  



2018 рік


"Різдвяні зустрічі"

В Україні, магія Різдвяних днів нерозривно пов'язана з численними традиціями та обрядами. 9 січня в Центральній бібліотеці ім. А. С. Пушкіна для учасників клубу «Чарівність» відбулися «Різдвяні зустрічі». Присутні здійснили подорож в далеке минуле і дізналися багато цікавого про історію виникнення свята, різдвяні традиції та прикмети.
В ході зустрічі Лілія Борисівна Маруфі провела майстер-клас «Плетіння з газетних трубочок», де  розповіла учасникам, які інструменти будуть потрібні для роботи, як правильно розрізати газету і крутити паперові трубочки.  Далі всі учасники приступили до самого процесу плетіння. Умільці були дуже задоволені результатом, незважаючи на складність і тривалість роботи.






2017 рік


Патріотична година "Коли горів мій край вогнем"

Для членів клубу «Чарівність» уже стало традицією до Дня визволення рідного міста збиратися на чергове засідання клубу, щоб ще і ще раз пригадати кожного,  хто не повернувся з тієї  страшної війни, низько  схилити голови перед світлою пам’яттю рідних, які загинули на фронтах та померли у післявоєнний час.
Під час патріотичної години «Коли горів мій край вогнем» присутні пригадали пісні воєнних  років, свою молодість, переглянули слайд-презентацію «Старі фотографії».
На завершення зустрічі «чарівниці» прийняли участь у майстер-класі по виготовленню символу 2018 року - милої собачки, яка обов’язково принесе всім  удачу  в новому році.












Немає коментарів:

Дописати коментар