Літературно-поетична вітальня "Струни серця"

Літературно-поетична вітальня "Струни серця" працює на базі сектору абонемент центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна, яка є формою спілкування читачів-любителів поезії, місцевих поетів шляхом проведення інформаційних та поетичних заходів для духовного збагачення при спілкуванні з поетичним словом. 


2018 рік
«Український чарівник сміху»
Літературний портрет українського гумориста Степана Олійника

(до 110-річчя від дня народження)

«Здоровше з гумором живеться.
Отож звучи, наш сміх, звучи!
А дехто й зовсім не сміється,
Хоч як його не лоскочи!»
 Степан Олійник – відомий український поет, обдарування і талант якого на повну силу виявився в гуморі і сатирі. Доля Степана Олійника визначилася ще від народження, адже з’явився на світ у квітні, коли повсюдно відзначають свято гумору.
В день народження Степана Олійника 3 квітня  в  центральній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна відбулося засіданні літературно-поетичної вітальні  «Струни серця» присвячене творчості майстра гумору. Керівник клубу Юхименко О.П. познайомила учасників з життєвим шляхом та творчістю поета Степана Івановича Олійника. Відвідувачі вітальні читали гуморески та фейлетони ювіляра.

Із задоволенням усі присутні в залі переглянули знаменитий фільм "Пес Барбос і незвичайний крос".

                    

Ювілейне засідання поетичної вітальні  «Струни серця»

 Поезія. Таке  коротке  і таке змістовне слово! Завдання поезії — розтривожити душу, примусити людину відгукнутися. Поезія може віднайти сховані у кожному з нас глибини.
Талановиті і поетично обдаровані люди, справжні шанувальники поезії зібралися в поетичній вітальні «Струни серця», щоб відмітити Всесвітній день поезії та десятирічний ювілей діяльності поетичної вітальні, яка була відкрита саме  в День поезії.

З привітальним словом  та інформацією про історію святкування Дня поезії та діяльність поетичної вітальні звернулася  бібліотекар Юхименко О.П.


З нагоди ювілею поетичної вітальні до бібліотеки завітали постійні відвідувачі, поети-аматори: Лілія  Маруфі, Галина Бурдова, Неля  Гончарова, які читали свої вірші, присвячені Всесвітньому дню поезії, ювілею вітальні, рідному місту, а також своїм баченням світу та поетичним доробком поділився постійний користувач бібліотеки, відомий в місті лікар Віктор Борисович Брикульський.

Улюблені вірші  поетів  Л.Костенко, В.Симоненка, А.Дементьєва, В. Коротича, А. Ахматової, А.Кохана читали постійні відвідувачі вітальні Н. Миронова, Р.Косовська, М. Пономаренко, Л.Клименко, А.Шевченко, В.Бондаренко.


Шанувальники поезії побажали нових творчих злетів майстрам поетичного слова рідного міста. Святкування завершилося чаюванням та спілкуванням за самоваром.
  Самий пристрасний з Гамлетів, найпривабливіший з працівників МУРу, самий пронизливий автор-виконавець -  Володимир Висоцький. Він написав більше 600 віршів і пісень, зіграв більше 20 ролей у спектаклях і більше 20 ролей у кінокартинах і телефільмах. 24.01.2018 року відбулась зустріч в рамках літературного клубу «Струни серця», присвячена 80- річчю з дня народження  Володимира Семеновича Висоцького. У своїх віршах-піснях поет відгукувався «на злобу дня» і звертався до історичного минулого; писав і співав про людські переживання; воскрешав такі вічні почуття й поняття, як любов, дружба, честь, правда, добро, воля. Про ці та інші сторінки життя поета цікаво розповіла  керівник клубу бібліотекар Оксана Юхименко.
Присутні переглянули відео та слайд-презентацію про життя та творчість поета, а також прослухали твори Володимира Висоцького у виконані  членів клубу.В ході заходу діяла книжкова виставка «Володимир Висоцький – актор, поет, людина». 

2017 рікНемає коментарів:

Дописати коментар