Перейти до основного вмісту

Періодичні видання 2019

ГАЗЕТИ


Аргументы и факты
Бульвар Гордона
Вільне слово
Газета для жінок
Голос України
Городской курьер
Дзеркало тижня
Діло хазяйське
Загадки истории
ЗОЖ
Истории из жизни
Історія України
Кіровоградська правда
КП в Украине
Краєзнавство. Географія. Туризм
Літературна Україна
Народне слово
Олександрійський тиждень
Порадниця
Початкова освіта
Психолог
Розкажіть онуку
Сваты
Сваты на даче
Сваты на пенсии
Сільський вісник
Тайны XХ века
Тайны звезд
Украина-Центр
Українська мова та літератураЖУРНАЛИ

Бурда
Вокруг света
Всесвітня література
Дивослово
Дім. Сад. Город
Добра кухня
Единственная
Економіка України
Життя і жінка
Зарубіжна література
Київ
Класна література
Компьютер
Новое время
Огородник
Початкова школа
Радиоаматор
Скарби

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…