Перейти до основного вмісту

До Міжнародного дня інвалідів


                 

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.
            Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.
Напередодні цього дня працівники центральної бібліотеки ім.О.С.Пушкіна  знову завітали до своїх друзів - інвалідів громадської організації »Віра»,  щоб привітати і побажати їм витримки, мужності, оптимізму,  щастя в їх оселях та познайомити з цікавою інформацією на тему "Хто вміє дарувати, той уміє жити" із циклу «Школа краси».
В житті завжди є багато можливостей приносити радість людям і робити це можна не лише у святкові дні, а й в будні.
Невеликий знак уваги, комплімент чи маленький подарунок зранку – це гарний настрій на цілий день. Букет квітів, улюблені солодощі, хороша книга, невеликий сувенір – все це створює позитивний настрій, а спостерігати радість, подив, захоплення від отриманого подарунка – справжня насолода.
Як правильно вибирати подарунки і дарувати?.. - про це йшла мова на черговій зустрічі. Метою  заходу  було ознайомити присутніх із загальними правилами подарункового кодексу, розповісти про психологію подарунку, порадити та надати рекомендації щодо дарування, навести приклади оригінальних подарунків.
А на завершення , бібліотечна  майстриня  Ланіна Олена подарувала присутнім підготовлений  власними руками яскравий і водночас солодкий подарунок , завершивши зустріч словами – «Будь-який подарунок – це послання. І в моєму  посланні зашифровано: «Наша зустріч була прекрасна!" Тож, радійте кожній несподіванці, кожній миті, кожній посмішці…І нехай у вашій душі надовго запанує свято!».

                  

                                                          

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.