Перейти до основного вмісту

Люди з обмеженими можливостями в центрі уваги бібліотеки


Сьогодні, коли світ стає все більш жорстоким і байдужим до проблем людей, особливо якщо це люди з обмеженими можливостями, бібліотечні працівники намагаються робити все для того, щоб  ці люди відчували себе в нашому суспільстві  захищеними та рівними, змістовно проводили своє дозвілля, були повноправними  громадянами нашого суспільства.
Співпрацюючи  з громадською організацією інвалідів  «Віра»,  бібліотекарі  щомісячно проводить для них різноманітні заходи.  Ось і цього   разу зібралися члени організації  на дискусійний майданчик «Сильні духом», щоб поспілкуватися на тему «Право на життя без перешкод: інвалід і суспільство».
 «Коли я готую такі зустрічі – діалоги, де розповідь йде про таких самих людей, з подібними життєвими проблемами, то кожен з присутніх знайомиться не лише з історією життя окремої  особистості, а  й переймає його досвід, як не підкоритися долі» - зазначила бібліотекар  Наталія Воробйова.
Ця зустріч не стала винятком, адже розповідь йшла про людину, історія  якої  приголомшує до глибини душі кожного без винятку. Ім’я цього чоловіка – Нік Вуйчіч. Він по праву займає одне з перших місць в списку найбільш «сильних» людей світу. Саме його життєлюбність, стала для присутніх відліком для подальшої роботи над власним життям. Адже, незважаючи на фізичні вади, Нік власним прикладом довів можливість існування людей з обмеженими можливостями в сучасному суспільстві.
Переглянувши відео-сюжети «Что-то больше», «Цирк бабочек», люди з обмеженими можливостями  переконались, що основне кредо Ніка Вуйчіча: «Любить Бога и друг друга – в этом я вижу цель в жизни, силу, радость, мир и ресурсы для душевной гармонии. Мне не нужны руки и ноги. Мне нужна жизнь. И никогда не сдаваться!».

На завершення зустрічі пролунала  пісня «Окрылённые мечтой» гурту ДНК [Друзья На Колёсах], унікального дуету, який надихає на  творчий порив і любов до життя.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на станов...

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють в...

Рожденная творить красоту (К 100 летию со дня рождения Н.А Мирошниченко)

Нина Афанасьевна Мирошниченко 1914 - 2009      Имя выдающегося селекционера Мирошниченко Нины Афанасьевны хорошо известно среди цветоводов бывшего СССР и далеко за его пределами. Более 50 лет она посвятила селекции гладиолусов, ирисов и лилий. Сотни выведенных гибридов получили признание и высокую оценку во многих странах мира. 41 сорт ирисов и 11 сортов лилий зарегистрированы в международных регистрах и каталогах.