Перейти до основного вмісту

Конкурс "Подорож країнами Євросоюзу"1-ше  листопада  – День народження Європейського Союзу.
 До цієї події під гаслом відомого французького філософа Фужере де Монброна : «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку», зібралися  студенти коледжу культури та мистецтв, щоб розширити знання про країни Євросоюзу та  прийняти участь у конкурсі на тему «Що ми знаємо про країни ЄС».
Присутні здійснили відео - подорож  країнами ЄС, бібліотекар познайомила студентів з цікавими фактами із  життя цих країн, нагадала про почуття відповідальності за спільне майбутнє європейського простору, про повагу до національних, культурних надбань європейських народів.
Дві  команди – «Євро» і «Союз» змагалися у кращому засвоєнні знань, набутих під час заходу,  відповідаючи на питання різних турів: «Вгадай місто», «Хто швидше», «Видатні споруди», «Видатні люди» та ін..
За підсумками конкурсу перемогу здобула команда «Євро».
Найбільшу активність виявили  Білик Вікторія та Черкасов Юхим.
Переможці отримали заохочуючі призи.
На завершення зустрічі  під рядки відомої пісні Тіни Кароль "Україна - це ти" учасники заходу поринули у світ краси української землі з її  багатовіковою історією, живописною природою, чарівними піснями, а також познайомились з відкритим фондом бібліотеки.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…