Перейти до основного вмісту

Виставка новорічних іграшок «Скарби мого дитинства»


 Новий рік – довгоочікуване свято для багатьох, незмінно, рік за роком радує нас подарунками, гарним настроєм і свіжими перспективами. І дорослі, і діти люблять це урочисте свято, наповнене легкими нотками чарівництва і казки.


Напередодні новорічних свят, в Центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна м. Олександрія, а саме,18 грудня відбулося відкриття виставки новорічних іграшок «Скарби мого дитинства».
Відкрив виставку танок «Морозята» від вихованців танцювального колективу «Каприз», керівник Наталія Труш.
Під час презентації-екскурсу присутні дізналися історію появи новорічних іграшок та ялинкових прикрас.
Постійні користувачі та друзі бібліотеки з задоволенням розповідали та показували учасникам виставки свої колекції новорічних іграшок та листівок.
Бібліотекарі подякували всім олександрійцям, які принесли іграшки з родинних колекцій.
На виставці було представлено біля 400 новорічних іграшок різних років, починаючи з 20-х років ХХ століття.
Виставка триватиме до 15 січня 2019 року.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…