Перейти до основного вмісту

Виставка новорічних іграшок «Скарби мого дитинства»


 Новий рік – довгоочікуване свято для багатьох, незмінно, рік за роком радує нас подарунками, гарним настроєм і свіжими перспективами. І дорослі, і діти люблять це урочисте свято, наповнене легкими нотками чарівництва і казки.


Напередодні новорічних свят, в Центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна м. Олександрія, а саме,18 грудня відбулося відкриття виставки новорічних іграшок «Скарби мого дитинства».
Відкрив виставку танок «Морозята» від вихованців танцювального колективу «Каприз», керівник Наталія Труш.
Під час презентації-екскурсу присутні дізналися історію появи новорічних іграшок та ялинкових прикрас.
Постійні користувачі та друзі бібліотеки з задоволенням розповідали та показували учасникам виставки свої колекції новорічних іграшок та листівок.
Бібліотекарі подякували всім олександрійцям, які принесли іграшки з родинних колекцій.
На виставці було представлено біля 400 новорічних іграшок різних років, починаючи з 20-х років ХХ століття.
Виставка триватиме до 15 січня 2019 року.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.