Перейти до основного вмісту

Тренінг «Запис на прийом до лікаря онлайн»


30 серпня в Центральній міській бібліотеці, в рамках проекту «Платформа 3-Д», відбувся черговий тренінг з електронної комунікації «Запис на прийом до лікаря онлайн» для олександрійців літнього віку. 
 Відтепер зовсім не потрібно вистоювати в чергах біля реєстратури лікарні, щоб зарезервувати собі час до лікаря, потрібно лише зробити декілька кроків у своємо комп'ютері або телефоні.
Вже майже 62000 олександрійців уклали декларації з лікарями і до них на огляд можна записатися через електронну систему Медейр.
Реєстратура Центру первинної медико-санітарної допомоги  підключена до медичної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить вільний час в електронній системі та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію або можна зарезервувати час за телефоном 095-846-95-03, 7-46-17.
Про роботу системи та як же вірно зареєструватися розповів ІТ фахівець Центру первинної медико-санітарної допомоги Іванченко Дмитро Володимирович.
Аби зареєструватися на сайті http://ol.medportal.ua достатньо 2-3 хвилини, але обов’язковою умовою є отримання свого коду активації у лікаря, з яким підписана декларація.
В планах на майбутнє, розповів Дмитро Володимирович, за допомогою системи Медейр створення єдиної електронної медичної картки кожного олександрійця, де буде відображена інформація про результати аналізів, ультразвукової діагностики, що також неабияк заощадить час пацієнта.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

http://www.cblib.alexandriya.com/