Перейти до основного вмісту

День партизанської слави

Своїми подвигами прославляли нашу Вітчизну різні покоління українського народу. На своїх плечах винесли вони тягар найстрашнішої війни ХХ століття – Другої світової!
Хтось приписував собі роки, щоб потрапити на фронт. Але були й такі , хто в суворий воєнний час боролися з ворогами в глибокому тилу, не жаліючи крові , самого життя.
Вже 13 років, як в Україні відзначається День партизанської слави.
До цієї дати спільними зусиллями працівників центральної бібліотеки                      ім. О.С.Пушкіна та фахівцями музею Миру було проведено літературно- віртуальну мандрівку «Пам'ять живе в серцях олександрійців», який відбувся в територіальному центрі по обслуговуванню пенсіонерів .
По організацію партизанської боротьби, складання  присяги,  розгортання боротьби у ворожому тилу розповіли бібліотечні працівники, представивши документальне свідчення у формі демонстрації  тематичних відео сюжетів.

Про партизанських рух у нашому краї та діяльність його лідерів розповіли працівники музею, окремо зупинившись на долі тих,  хто  живий  і може розповісти про ті події з перших вуст.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.