Перейти до основного вмісту

До уваги біженців з Криму та східних областей! В бібліотеці Вам обов’язково допоможуть!

           Бібліотека допомагає  громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції у наданні первинної правової допомоги, зокрема,  інформації  про отримання всіх видів державної соціальної підтримки, пенсій, компенсацій та ін..  Спільно з Олександрійським міськрайонним  управлінням юстиції інформація  про  телефони гарячих ліній, пенсійний фонд, центр зайнятості  розміщена на сайті бібліотеки (https://sites.google.com/site/olekscbs/) та блозі.
Станом на 18 вересня більше 15 біженців скористалися безкоштовними послугами Інтернет-центру, спілкуючись зі своїми рідними по скайп- зв’язку . Жителі України  також із задоволенням  знайомляться з періодичними виданнями ,   книжковими виставками бібліотеки.
Щоденно від 2  до 5 біженців користуються послугами ксерокопіювання.
Бібліотека організовувала інформаційні викладки з різноманітною інформацією про  пільги учасникам бойових дій,  про  права та обов’язки, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом), завдяки  громадянській ініціативі «Восток СОС» , знайомить  з матеріалами покрокових рекомендацій рідним,  у яких пропали  або були взяті в заручники сини.
Щоб вшанувати пам'ять полеглих в зоні АТО,  для інвалідів громадської організації «Віра» працівниками бібліотеки та музею Миру  проведено патріотичне коло спілкування «АТО: життя обірване війною».
Бібліотекарі розповіли  про події  30 листопада 2013 року , коли розпочалися на Майдані перші конфлікти між студентами та правоохоронними органами. Розповідь супроводжувалась відео матеріалом: «Хронологічні події Майдану», «Східний конфлікт» та «Війна на Сході України»
Працівники музею розповіли  про  те, що в  травні прийшли перші «похоронки» до нашого міста та детально зупинилися  на долі олександрійців, що загинули,  захищаючи суверенітет Батьківщини.

Для небайдужого до чужого горя ,  мешканця Олександрівки, який передав через бібліотеку  велику суму грошей  рідним героя , не сказавши про себе ні слова, лише :-« Я теж  воював і був в такій ситуації, тому  хочу підтримати», бібліотекарі допомогли розшукати телефони   дружини та матері   важко пораненого під Маринівкою Донецької області олександрійця  офіцера Едуарда Масько, який потребує коштів на операцію та реабілітацію.
 Бібліотечні працівники також долучилися до такого гідного вчинку та отримали велику подяку від дружини бійця, яка  в день , коли він знаходився між життям і смертю, народила йому сина.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.