пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Європа і Україна: шляхи порозуміння


          
          Що означає бути європейцем? Що нам заважає ним бути? На яких засадах будується життя типового європейця? В якій країні краще жити"?  - на ці та інші запитання  вели дискусію бібліотечні працівники з   учнями Ліцею інформаційних технологій під час інформаційної  години «Європа і Україна: шляхи порозуміння» .

Головна  мета  заходу -  поінформувати молодь про корисний для України досвід європейської інтеграції країн Європи, розповісти про повсякденне життя у країнах ЄС та про можливості , які  може відкрити подальша євроінтеграція,  викликати інтерес до цінностей та культурного надбання європейців, змотивувати молодь до вивчення іноземних мов.
Доповненням до заходу стали відеоматеріали:
- «Діти про Європу. Сильніші разом»;
- «Топ 5 найкращих країн Європи»;
-  «Європа починається з тебе»;
-  «Мої європейські цінності», а також скрасили зустріч пісня у виконанні Катерини Бужинської  «Європа і Україна» та «Пісня про Україну».

Разом пригадали видатних українців сучасності, визначили яких європейських принципів потрібно дотримуватись.
Завершився захід з  вірою в те, що недалеко той час, коли Україна стане справжньою європейською державою. Треба просто зробити правильний вибір і почати з себе, адже Україна – це країна з великими можливостями. У нас є все для того, щоб досягти благополуччя для всіх – географічне положення, корисні копалини, родюча земля, розумні люди.
Місто, в якому всі ми живемо влітку потопає у зелені квітів, кущів, дерев, є ріки та озера, в парках чути пташиний спів. Навкруги – добротні будинки, школа, де кожен учень може скористатися Інтернетом, поштове відділення, магазини, повні продуктів... Одним словом – Європа!
І наостанок, ведучі запросили  ліцеїстів до  ПЄІ,  де  можна отримати вичерпну інформацію або консультацію щодо різних аспектів життя у країнах ЄС.

Послуги Пункту європейської інформації є безкоштовними, а двері   завжди відкриті для усіх зацікавлених.

Немає коментарів:

Дописати коментар