Перейти до основного вмісту

Європа і Україна: шляхи порозуміння


          
          Що означає бути європейцем? Що нам заважає ним бути? На яких засадах будується життя типового європейця? В якій країні краще жити"?  - на ці та інші запитання  вели дискусію бібліотечні працівники з   учнями Ліцею інформаційних технологій під час інформаційної  години «Європа і Україна: шляхи порозуміння» .

Головна  мета  заходу -  поінформувати молодь про корисний для України досвід європейської інтеграції країн Європи, розповісти про повсякденне життя у країнах ЄС та про можливості , які  може відкрити подальша євроінтеграція,  викликати інтерес до цінностей та культурного надбання європейців, змотивувати молодь до вивчення іноземних мов.
Доповненням до заходу стали відеоматеріали:
- «Діти про Європу. Сильніші разом»;
- «Топ 5 найкращих країн Європи»;
-  «Європа починається з тебе»;
-  «Мої європейські цінності», а також скрасили зустріч пісня у виконанні Катерини Бужинської  «Європа і Україна» та «Пісня про Україну».

Разом пригадали видатних українців сучасності, визначили яких європейських принципів потрібно дотримуватись.
Завершився захід з  вірою в те, що недалеко той час, коли Україна стане справжньою європейською державою. Треба просто зробити правильний вибір і почати з себе, адже Україна – це країна з великими можливостями. У нас є все для того, щоб досягти благополуччя для всіх – географічне положення, корисні копалини, родюча земля, розумні люди.
Місто, в якому всі ми живемо влітку потопає у зелені квітів, кущів, дерев, є ріки та озера, в парках чути пташиний спів. Навкруги – добротні будинки, школа, де кожен учень може скористатися Інтернетом, поштове відділення, магазини, повні продуктів... Одним словом – Європа!
І наостанок, ведучі запросили  ліцеїстів до  ПЄІ,  де  можна отримати вичерпну інформацію або консультацію щодо різних аспектів життя у країнах ЄС.

Послуги Пункту європейської інформації є безкоштовними, а двері   завжди відкриті для усіх зацікавлених.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику « Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на станов...

Книжково-ілюстрована виставка "Затишна осінь з книгою"

Осінь для багатьох завжди була особливою порою. Вона уособлює все прекрасне, що тільки у нас є.    Чи вважаєте ви що осінь – найдивовижніша пора року, яка надихає на творчість, на роздуми, допомагає усвідомлювати сутність життя?! І насправді, це не лише початок навчального року, бабине літо, пора врожаю; це не тільки сезон парасольок і відліт птахів, а ще й час для книг! Чомусь саме восени завжди хочеться загорнутись у щось тепле та зручне, заварити запашного чаю та взяти до рук цікаву книгу. Хіба ви не помітили, що шелест сторінок книг нагадує шурхіт опалого листя? Легка та романтична, динамічна та захоплююча, сповнена цікавої інформації з глибоким філософським змістом література представлена на книжково-ілюстрованій виставці «Затишна осінь з книгою» - створить особливий «затишний» настрій всім читачам. Центральна міська бібліотека м. Олександрія пропонує познайомитися з добіркою книг, які по-справжньому передадуть осінній настрій та зігріють в...

Рожденная творить красоту (К 100 летию со дня рождения Н.А Мирошниченко)

Нина Афанасьевна Мирошниченко 1914 - 2009      Имя выдающегося селекционера Мирошниченко Нины Афанасьевны хорошо известно среди цветоводов бывшего СССР и далеко за его пределами. Более 50 лет она посвятила селекции гладиолусов, ирисов и лилий. Сотни выведенных гибридов получили признание и высокую оценку во многих странах мира. 41 сорт ирисов и 11 сортов лилий зарегистрированы в международных регистрах и каталогах.