Перейти до основного вмісту

Персональна виставка олександрійського художника Віктора Сорбата


4 січня 2018 року в центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна всі любителі мистецтва мали нагоду пізнати талановиту особистість, ознайомитись з творчістю Віктора Олександровича Сорбата – відомого українського художника.
Віктор Олександрович Сорбат народився на Сумщині. Закінчив Київське художнє училище. Ще в молоді роки переїхав на південь Кіровоградщини. Мальовничий край Веселих Боковеньок зачарував відкриту до краси душу майбутнього талановитого майстра пензля.

Віктору Сорбату підвладний світ художніх образів, — від реалістичної картини літнього дня з копицями свіжого сіна до милої абстракції вознесіння янголятки.
Віктор Олександрович виявився й майстром книжкової графіки, йог ілюстрації ввійшли до книг Віктора Погрібного «Царина», Василя Журби «Грім на голе дерево», Наталії Фесенко «На святі життя».
Художник уже знайшов себе: свій почерк, свій творчий інтерес, своє світло і свої істини. Нині Віктор Олександрович живе і працює в місті Олександрії.
Виставки робіт Віктора Олександровича проходили в Берлінській художній галереї, Кропивницькому краєзнавчому музеї, КОУН бібліотеці ім. Д.Чижевського, всього робіт у художника більше 200.
Виставка триватиме до квітня 2018 року.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.