четвер, 4 січня 2018 р.

Зустріч з кіровоградськими письменниками в Олександрії

5 січня 2018 року в Олександрійській центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна відбулася зустріч з кіровоградськими письменниками, членами Національної спілки письменників України.
Щедра земля Кіровоградщини стала батьківщиною багатьох талановитих особистостей. Серед цієї плеяди митців одне з чільних місць займають літератори Василь Васильович Бондар, Олександр Дмитрович Архангельський, Антоніна Михайлівна Корінь, Ольга Миколаївна Полевіна.
Вони своїми творчими здобутками збагачують сучасну українську літературу, відкриваючи нове в художньому баченні оточуючого світу, в умінні передавати свої думки та почуття. Їх творчість – це спадок наступним поколінням.
Відкрила творчу зустріч директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації Животовська Валентина Григорівна, яка представила присутнім гостей та передала слово голові Кіровоградської обласної організації НСПУ.
Кожен з письменників вражали присутніх своїми прочитаними творами.
 Зустріч із письменниками відбувалася у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань авторів,  на які наші гості давали змістовні та цікаві відповіді.
Поспілкуватися з кіровоградськими письменниками  прийшли користувачі, поціновувачі літератури,члени літературного клубу «Джерело».
Приємним подарунком для працівників та читачів бібліотеки  стали подаровані книги від авторів з їх автографами.Немає коментарів:

Дописати коментар