четвер, 25 січня 2018 р.

Година вшанування пам’яті «Свіча Голокосту не згасне»

Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона немає національних ознак чи терміну давності, і наш обов’язок – не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути молодому поколінню, скільки крові було пролито на цій землі.
До  Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту для студентів коледжу культури та мистецтва  25 січня в центральній  бібліотеці ім. О.Пушкіна було проведено годину вшанування пам’яті  «Свіча Голокосту не згасне» .
Що ж таке Голокост? Про це страшне лихо розповіла присутнім провідний бібліотекар відділу обслуговування Алла Кучинська. У своїй розповіді вона  назвала факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей.  Також були переглянуті відео про ці страшні події.
Під час заходу студентська молодь висловлювали власну думку щодо Голокосту,  ділилася враженнями про події та глибоко співчували тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. 
 Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять всіх невинно убієнних хвилиною мовчання.  
Хай навічно збережеться пам’ять про страждання і катування мільйонів вбитих дітей, жінок, старих. Хай світла пам’ять замучених буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства людей і народів.

Немає коментарів:

Дописати коментар