Перейти до основного вмісту

Посмішка весни
В цю чудову пору, коли у повітрі вже віє ледве вловимим весняним ароматом і сонце світить все яскравіше і гріє тепліше, у ці самі перші весняні дні ми святкуємо Міжнародний жіночий день.
Тож на передодні свята, в  центральній бібліотеці ім. Пушкіна, жінки з  клубу «Чарівність» зібралися на літературно-поетичний круїз «Посмішка весни», адже це чудовий привід відпочити від ведення господарства та подарувати бажаний подарунок  собі на свято.
В щирому, теплому спілкуванні, крізь призму натхненних віршів про жінку та її долю, присутні поринали  в глибокі роздуми та творчий пошук, налаштовуючись  на подальшу поетичну співпрацю.
Несподіванкою для учасниць клубу був подарунок від «чарівниці» Маруфі Лідії Борисівни у вигляді фотоколажу «Миттєвості життя жінок клубу «Чарівність». Підняв настрій присутнім і підготовлений бібліотекарями розважальний коктейль «Сюрпризи весняного дня», де «чарівниці»  насолоджувалися  гуморесками та байками про жіночу стать, а також згадували, які курйози з ними траплялися 8 березня.
Ця весняна, святкова зустріч в бібліотеці була наповнена добротою, коханням, радістю і теплом.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.