Перейти до основного вмісту

Схід України у вогні: перевірка на мужність


 АТО. Знайома всім до болю абревіатура.
АТО, як пише луганська письменниця Маргарита Сурженко, « дає змогу звільнитися від зайвого багажу і зрозуміти, яким є твоє покликання. АТО — це чудова можливість почати робити щось вперше, познайомитися з новими людьми, пізнати справжню Україну, перевірити стосунки й зрозуміти, хто тобі друг. Це нагода щось втратити для того, щоб знайти щось цінніше. Це чудова можливість відчути один одного й стати одним цілим!».

АТО – це те, що об’єднало Схід і Захід і стало єдиною силою.
Як показали останні події в Україні, бути патріотом сьогодні для всіх нас означає не просто жити в своїй країні, а захищати її, любити свою землю, народ, своє коріння.
Саме цьому була  присвячена патріотична година «Схід України у вогні: перевірка на мужність»,  проведена для студентів Олександрійського  державного аграрного технікуму.
Розповідь йшла про воїнів АТО нашого міста та району, згадали тих, хто загинув, захищаючи рідну землю: Є.Танковського, О.Козенка, Г.Кіктенко, М.Бендерова, М.Озерова, С.Кравченко, С.Бульдовича, О.Басака, О.Кулигіна, А. В. Пойди та ін.. 
Молодь декламувала вірші, які були наповнені  повагою до  хлопців, які здійснили особистий подвиг – віддавши найцінніше, своє життя, заради нової України.
 Не залишив байдужими присутніх  й перегляд відеофільму "Вічна пам’ять героям АТО" після якого в аудиторії запанувала тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної Сотні.

«Друзі,  – ми усі маємо об‘єднатися, щоб перемогти у цій «гібридній» війні, а це можливо лише тоді, коли ми не будемо забувати про наших побратимів на війні й всіляко їм допомагати, а не запевняти себе в тому, що ця війна не наша, так як вона ведеться на сході України, й сподіватися, що війна не дійде до нашого міста й жодним чином не торкнеться вашої сім‘ї. Ми маємо пам‘ятати, що у зоні АТО щосекунди своїми життями ризикують діти, сини, брати, батьки, діди,  ризикують вони задля того, щоб ви могли спокійно навчатися і вирости  справжніми патріотами своєї країни» - такими були завершальні слова бібліотекаря Костюкової І.М.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.