Перейти до основного вмісту

Шевченківські читання продовжуються
«Борітеся – поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава, І воля святая!» – ці слова Великого Кобзаря нині звучать так само актуально, як і 200 років тому.
Центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна продовжує проводити Шевченківські читання.
З нагоди 201 річниці від дня народження українського письменника та художника Тараса Шевченка, 16 березня до бібліотеки завітали представники  олександрійського міського   підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Тяглий Віталій Петрович, Дорошенко Ірина Вікторівна, Бірко Ірина .
Для засуджених, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції та виконують покарання не пов’язані з позбавленням волі  проведено захід у форматі відео-досьє «Тарас Григорович Шевченко – син українського народу».
 Присутні  ознайомилися із цікавими сторінками життя та творчості Тараса Шевченка, його віршами, піснями та картинами. Захід супроводжувався  відео- та аудіо-матеріалами, підготовленими працівниками бібліотеки, а на стенді читальної зали було розгорнуто виставку книг Великого пророка, яка розкриває велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова.

Оглядаючи творчий шлях митця та прийнявши участь у голосних читаннях, учасники заходу  ще раз переконалися, що вся творчість Великого Кобзаря – геніальної людини, громадського діяча, поета, драматурга, прозаїка, живописця – міцно пов'язана з його  часом та всією суттю спрямована в майбутнє – наше сьогодення.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.