Перейти до основного вмісту

Вічність поетичного слова


Березень. Це не лише Міжнародний день жінок, весняне рівнодення ,а й місяць народження  плеяди видатних, талановитих особистостей, які своїми творами возвеличують кохання до рідної землі та жінки. Саме 19 березні народилися такі чудові поети як Ліна Костенко та Максим Рильський.
З цього приводу відбулася чергова зустріч бібліотечних працівників з інвалідами-візочниками  громадської  організації «Віра», де зібралися люди різного віку та уподобань.  Вони із захватом слухали розповідь про неймовірне кохання Максима Рильського до дружини свого друга та  односельця Івана Очкуренка Катерини.
Дізналися про перепитії в житті поета під час сталінських репресій та яким дивом йому вдалося уникнути страшної долі.
Присутні переглянули  відео-сюжети  «Марія», « Гра долі: Поет Максімум»,  прослухали  вірші : «Небо чорніє», «Рідна мова» та ін..
До зустрічі  готувались заздалегідь  - розмалювали плакати , виготовили привітальні листівки з нагоди 8 березня, приходу весни.
Година літературного портрету «Вічність поетичного слова»  завершилась гарним настроєм тому, що кожна  жінка після спілкування з бібліотекарями та знайомством з  
М. Рильським  відчула себе особливою, гарною та коханою.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.