Перейти до основного вмісту

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек


Ламаючи стереотипи щодо представників бібліотечної професії, у Всеукраїнський день бібліотек працівники центральної  бібліотеки ім. О.С.Пушкіна уже втретє організовують   свято всієї громади  на вулиці .
Цього дня підтримати  бібліотеку, яка  перетворилася  у сучасний  інформаційній  центр та сказати своє «ТАК» читанню зміг  кожен громадянин м.Олександрії.
Свято  пройшло  під гаслом «Бібліотека – територія єдності».
 Проведено 6  екскурсій в читальній залі та на абонементі, протягом тижня проходила  акція «Тиждень пробаченого боржника», привітати бібліотекарів зі святом прийшли 9 боржників, результатом акції «Стань читачем сьогодні» став запис 12 користувачів.

Бібліотечний ранок 30 вересня розпочався зі святково прибраної та прикрашеної квітами і кульками території бібліотеки, креативної фотовиставки «Пізнай бібліотекаря!», яка   відразу привернула увагу до себе і перехожі активно цікавилися тим, що відбувається.
До свята приєдналися і майстри м. Олександрії, які чарували  своїми виробами.
Бажаючі прийняли участь у майстер-класі «Створи мрію своїми руками».
 Святковий настрій панував і на центральній площі біля фонтану. Бібліотекарі
організували буккросінг , а також роздавали  кульки з візитівками  бібліотеки.
Зацікавила жителів міста, а також представників міської ради виставка-парасолька  «Зірковий дощ Олександрії»  та  альбом «Це нашої історії рядки». Приємною несподіванкою для  внучки було побачити    в альбомі свою бабушку Ревуненко В.С., яка була завідуючою бібліотекою у 70-х роках.
У вітринах бібліотеки можна було познайомитись з виставкою-вернісажем  малюнків  на тему «Малюємо бібліотеку».
Свято принесло громаді міста гарний настрій та переповнені  емоції, а бібліотекарям -  подяки за їх таку благородну місію та креативне відношення до своєї праці. 
Ось як написав про наше свято автор блогу «Александрия – мой город!» : "помню, что давали мне книги и из читального зала. И продлевали. И откладывали. И искали по списку. И, И, И… Короче! Дорогие мои работники и работницы библиотек, спасибо Вам громадное от того пацана, который каждые два-три дня топал к вам со стопкой прочитанных и перечитанных книжек. А от вас бежал с нетерпением домой, что бы зависнуть над очередной книгой, пока не будет перевернута последняя страница.
Ну и теперь пару слов о том, что ви видите ниже. Это работники библиотеки на пл Ленина устроили праздник себе и людям. Книги с воздушными шариками настойчиво предлагали в подарок всем желающим. Тут же устроили мастер-класс по изготовлению своей мечты практически из ничего )) Пару стендов с изумительными фотопортретами наших красавиц таили в себе и работниц библиотеки. Народные мастерицы предлагали результаты своего труда. Всё это под музыку. Было здорово. Если бы у меня дома на полочке не стояли Алые паруса точно в таком издании, я бы обязательно взял бы эту книгу себе на память. Сразу столько воспоминаний нахлынуло… Спасибо вам, мои дорогие!"

Відвідали свято і представники міської ради- Фуртак Людмила Володимирівна – начальник управління забезпечення діяльності міської ради, депутат Бондар О.М., які запропонували на наступний рік запросити всіх депутатів міста на  бібліотечне свято.
      

На довго запам'ятається бібліотечним працівникам і поїздка на честь  професійного свята  до  Світловодського яхт -клубу "Кристалл".
 

 

 
 
 
 
 
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.