Перейти до основного вмісту

Дискусійний майданчик "Школа краси"     Уже третій рік продовжується співпраця з громадською організацією інвалідів -візочників  «Віра». Бібліотека регулярно проводит заходи на їх замовлення. Ось і цього разу бібліотечні працівники підготували  дискусійний майданчик «Школа краси».
     Кожна людина бажає бути красивою та здоровою. Тому і звернули увагу присутніх на те, що можна зробити самостійно в домашніх умовах,  витрачаючи мінімум часу і грошей. Слухачам сподобалися такі рецепти краси як : «Маска для волосся», «Гладенькі рученята».
     Під час перегляду відео сюжету «Їжа та краса» з’ясувалося, що жоден з учасників зустрічі не замислювався над тим, як продукти харчування впливають на зовнішній вигляд людини.
     Завершилася дискусія девізом: «У 30 років краще ніж у 20, а у 50 ще краще ніж у 30».


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.