Перейти до основного вмісту

Поезія – це завжди неповторність. М.ЦвєтаєваБібліотека продовжує проводити цикл заходів «Поезія – це завжди неповторність» . Ось і цього разу учасники літературно-музичної  зустрічі   «Моим стихам, как драгоценным винам, настанет свой черед…», долучилися   до творчої спадщини М. Цвєтаєвої.
Готуючи гідну зміну , бібліотекарі центральної бібліотеки ім. О.С.Пушкіна  разом з студентами бібліотечного факультету училища культури  надали можливість  інвалідам       візочникам  громадської організації «Віра»  знову доторкнутися до чарівного слова поезії.
Студент бібліотечного факультету Скрипка Володимир познайомив присутніх з трагічною долею видатної поетеси Марини  Цвєтаєвої та її творчістю.
        Бурлак Ганна виконала романс М. Цвєтаєвої «Мне нравится, что вы больны не мной». Працівники бібліотеки познайомили учасників зустрічі з додатковими виданнями, стосовно біографії, творчості та епістолярної спадщини поетеси.

 Учасники заходу дякували за  чудову змогу  поринути у таємничий світ лірики "срібного століття"..

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.