Перейти до основного вмісту

Міжнародний день людей похилого віку


Другий місяць осені починається з особливої дати - Міжнародного дня людей похилого віку.
Цієї п’ятниці сонячний гарний осінній день додав настрою і посмішок поважним за віком гостям та членам клубу «Чарівність».
В рамках  цільової програми бібліотеки  «Від милосердя- до любові» проведено засідання клубу  на тему  «Старість мене дома не застане».
Лейтмотивом заходу стали милосердя і доброта , як два крила , на яких тримається людство.
Бібліотекарі  побажали присутнім довгих  років здорового, мирного та безтурботного життя , пам’ятаючи про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку і запевнили, що вони робитимуть все для того, щоб наші учасники  відчували повагу й турботу,  не втрачали суспільної активності,  нагадали нашим дорогим чарівницям, як вони  їх люблять  і цінують , адже їм насправді для щастя не так вже багато і треба.                                       

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.