Перейти до основного вмісту

ПАТРІОТИЧНА ЗУСТРІЧ З УЧАСНИКОМ АТО «ЗАХИСНИКИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ»


 З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі  напередодні Дня захисника Вітчизни 11.10.2018 року в  міській центральній бібліотеці ім. О. Пушкіна була організована зустріч студентів політехнічного коледжу з воїном – учасником АТО. 
Сергій Чередніченко (колишній випускник цього учбового закладу) розповідав про події на Сході України, про героїзм та значні втрати молодих бійців, про визволені від сепаратистів міста та села, визначні місця, які  зруйнуванні  до невпізнання. 

Гість щиро відповідав  на всі запитання студентів, хоча було видно, як важко пригадувати події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва. 
Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Присутні не могли стримати сліз, слухаючи  учасника АТО. 

Саме такі зустрічі формують в молоді патріотичні почуття, виховують громадянина, патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. 

Всі учасники заходу вшанували пам'ять загиблих на Сході України хвилиною мовчання.     
Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться і в Україну прийде мир та спокій.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…