Перейти до основного вмісту

Історичний екскурс "Мандри до козацьких скарбів"


Високі кургани, козацькі могили,
 Кого під собою навік приютили?
 Ви шаблі стискали в широкій долоні,
Несли по степу вас гарячії коні…
                                      Л. Сурженко

Напевно ніхто не сперечатиметься, що козаки-досить цікаве «явище» в українській (і навіть світовій історії).Скільки є різноманітних згадок про них. Однак поряд з їх мужністю, силою, хитрістю та розумом частенько зустрічається краплинка містики.
Студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв разом з працівниками Олександрійської  міської центральної бібліотеки переконалися в цьому, здійснивши 8 жовтня історичний екскурс «Мандри до козацьких скарбів», присвячений Дню українського козацтва. 
 В ході розповіді присутні дізналися коли Олександрійщина стала частиною Вольностей війська запорізького, а також перегорнули маловідомі сторінки з історії  українського козацтва.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…