Перейти до основного вмісту

Зустріч з відомим українським письменником та журналістом Остапом Дроздовим


12 жовтня, гарного осіннього дня, в затишній читальній залі Центральної міської бібліотеки м. Олександрія , відбулася зустріч з відомим українським письменником, журналістом,  незмінним автором та ведучим програми «Прямим текстом» та авторського хард-ток-шоу Drozdov на телеканалі ZIK – Остапом Дроздовим!

 Остап - один із найуспішніших журналістів Західної України. Працює у професійній журналістиці з 1998 року. Починав у легендарній газеті «Поступ». З 2003 року — заступник головного редактора західноукраїнського тижневика «Аргумент-Газета». У 2005 році очолив перший аналітичний тижневик Львова «Аргумент Влада». У 2010 році Остап Дроздов був запрошений на новостворений телеканал ZIK, де став обличчям каналу. 
У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова Золотий Лев» як найкраща інформаційно-аналітична програма року. У 2012 році визнаний найвпливовішим журналістом Львова. У 2014 році з’являється авторське хард-ток-шоу Drozdov. 
За весь час журналістської роботи гостями Остапа Дроздова стали чи не всі топ-особистості країни, це і артисти, і співаки, і громадські діячі.  
У 2015 році отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики».
У 2016 році Остп Дроздов видав свою перший роман-вибух під назвою «№1» та визнаний Людиною-Брендом.
У 2017 році видає роман «№2».
На зустрічі автор розповів, про що саме йдеться у його романах «№1» та «№2», про головні теми, які в них закладені. Розповів, про те хто є головним персонажем романів - це  «Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч…».
Загалом, презентацію книги змогли відвідати усі охочі. Присутні спілкувалися з письменником, задавали йому запитання.
Презентація письменника перейшла у щиру і душевну зустріч із олександрійцями.
    По завершенні зустрічі для всіх охочих Остап Дроздов провів автограф-сесію.

Книги Остапа Дроздова романи-вибухи "№1" і "№2" чекають на полицях бібліотеки свої прихильників.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.

До Дня людей похилого віку

           За ініціативи Організації Об’єднаних Націй 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.
Шануючи ветеранів та людей похилого віку, працівники Центральної бібліотеки   ім. О. Пушкіна для членів ГО «Віра» підготували бібліографічний огляд літератури « У срібнім сяйві прожитих років» за матеріалами вісника «Здоровий спосіб життя» та журналу «Будьмо здорові», які передплачує бібліотека. Присутні ознайомилися з найцікавішими публікаціями, поради з яких неодмінно стануть у пригоді та допоможуть поліпшити здоров'я  шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів'я, «ніколи не пізно». Не залишились поза увагою і  люди похилого віку, яких обслуговує  територіальний центр. Бібліотечні працівники прийняли участь у  міському заході «Тепло наших сердець» . Присутні  із задоволенням зупинялися біля  виставки- витинанки  »Якщо в хаті витинанка, то й добро іде до ганку», а також радувала око учасн…