Перейти до основного вмісту

Презентація книги Оксани Буянової "Віра й чотири хризантеми"

   2 травня в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна відбулась презентація збірки оповідань молодої письменниці з м. Кропивницький Оксани Буянової “Віра і чотири хризантеми”.
   Це друга книга авторки про сучасні роздуми над почуттями і вчинками людей - чотири оповіді з цікавими сюжетами. 
   Оповідання про довіру, зраду, пошуки Бога й людини в собі. Про вічне кохання, справжню дружбу, ревнощі, доброту, щирість.
   Під час зустрічі молода письменниця розповіла присутнім про себе, про створення своєї книги, зачитала уривки з кожного із чотирьох творів: «Віра й чотири хризантеми», «Скарб під маскою», «Митар, Фарисей, розбійник» та «Батьків не вибирають».


   Крім оповідань, Оксана Буянова пише вірші, які увійшли до збірки «Мовчати про любов», яка вийшла друком 2009 року у видавництві «Код».
  Молода поетеса декламувала присутнім свої вірші: «Зіркові станції», «З ребра», «Зима» та інші.
   На згадку про зустріч відбулася традиційна фото- і автограф-сесія, присутні висловили  найкращі побажання молодій письменниці.


   Зустріч була теплою, жвавою і невимушеною. Талановита авторка зацікавила присутніх своєрідним  баченням створення літературних образів та зарядила своїм життєвим позитивом.
   Сподіваємось, що зустріч залишила у серцях читачів тепло і радість від спілкування.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.