Перейти до основного вмісту

Майстер-клас з виготовлення брошки з атласової стрічки Надзвичайно популярний в минулому аксесуар – брошка - знову відновлює свої позиції в модному світі. І це не дивина. Адже брошка, як ніщо інше, будь-якому вбранню може додати вишуканості, унікальності і елегантності. 
    Сьогодні, 16 травня, в рамках проекту «Платформа 3-Д: добра, довіри, досвіду», при Центральній міській бібліотеці відбувся черговий покроковий майстер-клас по виготовленню цього стильного аксесуару.  
  
Присутні проявили максимум терпіння і працьовитості, щоб зроблена зі звичайної атласової стрічки брошка «Хризантема» перетворилася в шедевр рукоділля. Вона буде ефектною прикрасою для літнього одягу, виглядатиме ніжно та виразно, підкреслюючи неповторний образ її власниці.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.