Перейти до основного вмісту

Година-спомин "Уклін живим, загиблим слава!"


У ці травневі дні весь світ відзначає хвилюючі дати: 8 Травня - День пам`яті та примирення, 9 Травня - День Перемоги.
Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.6 травня до абонементу центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна            м. Олександрія завітали вихованці гімназії – інтернат - школи мистецтв на годину - спомин «Уклін живим, загиблим слава!», щоб вшанувати пам`ять Героїв Другої світовій війни, закріпити ці пам`ятні дати в наших серцях.

Разом з бібліотекарем присутні  пригадали жахливі сторінки історії, переглянули воєнну відеохроніку , прослухали пісні воєнної пори, а також згадали війну – ту , що зараз іде на сході. Сьогоднішня молодь прийняла естафету мужності та відданості Батьківщині від воїнів Великої Вітчизняної війни .
Доповнив захід фотоколаж « Зупинити на мить війну». Учні наглядно побачили страшні епізоди війни , познайомились з героями-визволителями, нашими земляками.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.