Перейти до основного вмісту

День інформації "Сімейна гармонія - почуття+розум"


Все починається з сім’ї. Сім’я  джерело добра, поваги, любові, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська сім’я, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної і успішної держави. 15 травня українці та увесь світ відзначає світле і соціально важливе свято– Міжнародний день сім'ї.
До відзначення цієї дати долучилися і бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна м. Олександрія, які підготували та провели День інформації «Сімейна гармонія – почуття+розум».

На інформ-фуршет  «Сім’я це те, що з нами ЗАВЖДИ» завітали вихованці гімназії-інтернат-школи мистецтв, метою якого було розширити знання молоді про сім'ю, родину, рід; звернути увагу присутніх на значення сім'ї в їх житті; виховати позитивне ставлення до рідної домівки; викликати почуття духовної єдності поколінь, бажання берегти родину, як часточку великої родини - українського народу.
Під час заходу учні дізнались про історію свята, прослухали цікаву легенду про сім’ю, розгадали кросворд «Моя сім'я», ділилися сімейними традиціями і цінностями.
А на завершення у веселій дружній атмосфері всі присутні, під керівництвом бібліотекаря, покроково виготовили паперову квітку ромашку - символ родинного тепла і затишку, любові та вірності.Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини. Про це йшлося на родинному вогнику «Рідна домівка, рідна сім’я» проведеному бібліотекарями центральної бібліотеки для членів громадської організації «Віра».


До уваги користувачів абонементу  була відкрита виставка-інсталяція «Під сімейною парасолькою», на якій  представлено книги з сімейної педагогіки, дитячої психології, родинних стосунків, поради для всебічного розвитку дитини. Виставка також знайомить читачів з історією виникнення свята, збірками поетичних та художніх творів присвячених  родинним цінностям.

Чимало олександрійських династій являються постійними користувачами головної книгозбірні міста, світлини  яких прикрасили фотоколаж «Родина читає – Україна процвітає» і є прикладом для всіх відвідувачів.
Свято  сімї — прекрасна нагода об'єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу рідним людям. Бережіть родину! 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

День здоров'я в бібліотеці

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною    особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини. Тож,  напередодні Всесвітнього дня здоров’я,  бібліотека провела  День здоров’я « Здоровий спосіб життя – шлях для всіх». Програма Дня здоров’я була насиченою, адже включала різноманітні заходи: відкриття книжкової виставки-заклику «Про здоров'я треба знати, про здоров'я треба дбати» на якій до уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. Відкритий мікрофон «Що тобі заважає бути здоровим?», під час якого в інтерактивному спілкуванні…
Шановна олександрійська молодь!
Центральна міська бібліотека запрошує вас на безкоштовні майстер-класи з плетіння браслетів в українсько-німецькому стилі, до Року німецької мови та Дня молоді в Україні.
Жінки, дівчата завжди прикрашали своє волосся різними способами – закручували волоссячко в кучері і локони, вплітали у волосся живі квіти і виконували різноманітні види плетіння косичокЗачіски з елементами плетіння завжди виглядають дуже стильно і цікаво. Разом з тим, створювати їх неймовірно захоплююче і під силу навіть початківцям.Тож, протягом травня місяця щочетверга о 15:00 в центральній міській бібілотеці (вул. Г.Усика, 41) разом з перукарем ми будемо створювати зачіски з елементами плетіння, а також обговоримо, як в домашніх умовах їх створити своїми руками, покажемо фото і відео приклади.